Nicolaï "Kiss me", arba Migdolinis bučinukas

Karalienės Viktorijos epocha, kai visi suprato "gėlių kalbą" ir kavalieriai savo mylimosioms jausmus galėjo išsakyti nebyliai, įteikdami tik tam tikros rūšies ir spalvos gėles, seniai praeityje. Bet nė kiek ne mažiau simbolių šiandien gali turėti ir dovanojami (sau ar kitam) kvepalai.

Ikoniškas pavyzdys galėtų būti mano mylimos "nosies" Patricios de Nicolaï kūrinys "Kiss me". Jie nėra apie ekstravagantišką įžūlumą, vamp ar femme fatale stilių. Greičiau, atvirkščiai. Tai drovus prisipažinimas ir nuoširdus pašnibždomis ištartas "pabučiuok mane". Ieškojau idealių atitikmenų šiam kvapui nusakyti ir paprastų formų Constantino Brancusi skulptūrėlė, pavadinta "Bučiniu", man pasirodė genialiai perteikianti tai, apie ką kalba Patricia. Viską, ką akis fiksuoja stebėdama šį šimtmečio senumo akmeninį kūrinį, galima užuosti - nekaltas švelnumas, jaunystei būdingas naivumas ir šiluma yra "Kiss me" kodas, užšifruotas migdolinio kremo ir vanilės akcentais. Jaukus tarsi pirmas apsikabinimas ir saldus nelyg orinis migdolinis prancūziškas sausainėlis.

Comments

  1. Once downloaded, you will be be} prompted to begin the set up process, and quickly as} that is full, you will note the app on your phone’s home display. Jackson Brainerd is a senior coverage 메리트카지노 specialist with NCSL's Fiscal Affairs Program. Revenue from the lottery’s sportsbook app is specifically devoted to assist pay down the state’s public pension legal responsibility.

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts